22-й КОНГРЕС ІНДУСТРІЇ КРАСИ PRO BEAUTY EXPO
• МВЦ, Київ, Броварський пр-т, 15

Міжнародний чемпіонат з масажу, остеопатії та естетики тіла «The best massage therapist»

zahid-min.jpg

23 березня 2022 р.
Павільйон №3 Відкритий майданчик №3
 
Для кого:
Масажисти, остеопати, естетисти по тілу, SPA-оператори, а також студенти Закладів освіти, що проходять навчання за професією «Масажист»
 
У програмі заходу:

  • Демонстрація практичних навичок із технологій масажних робіт від діагностики до прогнозованого результату.
  • Обмін передовим досвідом з інноваційних технологій масажу і остеопатії.
  • Розіграш призів від спонсорів заходу.
Міжнародний чемпіонат з масажу, остеопатії та естетики тіла «The best massage therapist» - це площадка для професійного росту та ефективний інструмент для створення успішного бренду майстра.
 
Суддями виступають Керівники Академії «Партнер Плюс», представники МОН України та Національної академії педагогічних наук України
У Чемпіонаті приймають участь молоді та досвідчені масажисти.
Чемпіонат проходить у 2 етапи:

1-й етап – Відбірковий (проходить дистанційно). Учасники виконують два завдання:

  1. Розглядають кейс з описом професійної проблемної ситуації, визначають напрямки та інструменти для її вирішення та заповнюють відповідний формуляр.
  2. Демонструють технологію проведення масажних робіт, а саме: проведення процедур масажу для клієнтів з різними проблемами ОДА.
  3. Заповнюють формуляр для різних типів фігури, створюють відеоролик консультації та направляють на розгляд журі.
Оцінювання здійснюється за 100-бальною шкалою. Конкурсанти в кількості 8 осіб, які набрали найбільше балів, приймають участь у фіналі.

2-й етап – Фінал Чемпіонату з масажу, остеопатії та естетики тіла «The best massage therapist» у рамках виставки Pro Beauty Expo 2022
 
ПРАВИЛА УЧАСТІ
Призовий фонд

Усі конкурсанти відбіркового туру та фіналу отримають дипломи учасників Чемпіонату та подарунки від спонсорів заходу.

III місце – набір косметичних засобів для професійного використання від Торгового дому Partner Plus + Грант на навчання в Академії професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер Плюс», курс «Стоун-терапія».

II місце – набір косметичних засобів для професійного використання від Торгового дому Partner Plus + Грант на навчання в Академії професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер Плюс», курс «Букальний масаж».

I місце – набір косметичних засобів для професійного використання від Торгового дому Partner Plus + Грант на навчання в Академії професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер Плюс», курс «Профі-майстер дитячого масажу» чи «SPA-оператор» (на вибір).

Гран-прі – набір косметичних засобів для професійного використання від Торгового дому Partner Plus + косметологічний комбайн для корекції фігури + Грант на навчання в Академії професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер Плюс», курс «Остеопат» чи «SPA-оператор» (на вибір).

Вартість участі – БЕЗКОШТОВНА 

РЕЄСТРАЦІЯ Організатор partner.jpg

Академія професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер Плюс».

Адреса: м. Київ, вул. Полковника Шутова, 9а, оф. 500

Тел.: (093) 342 87 63; (067) 500 92 82; (063) 441 44 53