22-й КОНГРЕС ІНДУСТРІЇ КРАСИ PRO BEAUTY EXPO
• МВЦ, Київ, Броварський пр-т, 15

ПОЗНАЙОМТЕСЯ З ЛАЗЕРНОЮ СИСТЕМОЮ 585 ВІД QUANTA SYSTEM

news
ПОЗНАЙОМТЕСЯ З ЛАЗЕРНОЮ СИСТЕМОЮ 585 ВІД QUANTA SYSTEM
ПОЗНАЙОМТЕСЯ З ЛАЗЕРНОЮ СИСТЕМОЮ 585 ВІД  QUANTA SYSTEM
Компанія «МЕД ЕКСІМ» запрошує фахівців завітати на стенд компанії 3A-4-31 для знайомства з лазерною системою 585 від  Quanta System (Італія).
Настільний діодний лазер із довжиною хвилі 585нм орієнтований на видалення дерматологічних судинних косметологічних недоліків та лікування доброякісних пігментних плям.
Завдяки низькому рівню поглинання меланіном в поєднанні з оптимальною глибиною проникнення, лазерна система Quanta System 585 показує прекрасні результати на обличчі, шиї, зоні декольте.
Quanta System 585 з інноваційною технологією D-wmops (Differential-Wavelength Modified Optically Pumped Semi-conductor) – це перший твердотільний лазер, який здатен випромінювати таку саму хвилю у постійному та імпульсному режимах, як і лазер на колірних барвниках. Це дозволяє проводити лікування без побічних ефектів та значних витрат.   
Спеціальна насадка OptiScan з розміром лікувальної плями 1мм та зоною обробки 1.8х1.8см дозволяє обробляти великі поверхні, уражені розацеа, дифузною телеангіектазією або іншою судинною патологією.