20-й КОНГРЕС ІНДУСТРІЇ КРАСИ PRO BEAUTY EXPO
25-27 березня 2020 року • Київ, Броварський пр-т, 15

Поради для відвідувачів

6 порад для максимально продуктивного відвідування виставки
Online-регистрация-на-выставку.png

Online реєстрація на виставку. Ми рекомендуємо вам зареєструватися для відвідування виставки online. Це суттєво зекономить ваш час у перший день відвідування виставки - не потрібно буде стояти в черзі та заповнювати анкету, ви одразу зможете пройти до експозиції.

 

Наидите-необходимые-вам-компании-и-их-стенды.pngЗнайдіть необхідні вам компанії та їх стенди. Ви можете заздалегідь переглянути список учасників виставки на нашому сайті. Безпосередньо у дні проведення виставки ви отримаєте офіційний путівник на стійці реєстрації. Він допоможе вам легко орієнтуватися на місці: в ньому буде план експозиції з номерами стендів, список учасників та повна програма заходів виставки на всі три дні.

Планируите-свое-путешествие.png

Плануйте свою поїздку. Ми рекомендуємо вам добиратися до місця проведення виставки за допомогою метро або іншим громадським транспортом. Якщо ви використовуєте власне авто, то зауважте, що кількість місць для паркінгу біля входу до МВЦ обмежена.

биржа-труда.png

Біржа праці. Це спеціальний сервіс, який розширює можливості та перспективи кар'єрного росту. Відправте резюме до нашої біржі праці або розмістіть вакансію. Під час виставки вони будуть зібрані на одному стенді.

бьютикупон.png


БьютіКупон. Замовте БьютіКупон та знайдіть всі знижки, які будуть представлені на виставці.

share.png
Завжди на зв’язку з вами. до нас у соціальних мережах: Facebook, Instagram - для того щоб бути в курсі усіх подій та новин виставки.

Відвідати.PNG