22-й КОНГРЕС ІНДУСТРІЇ КРАСИ PRO BEAUTY EXPO
• МВЦ, Київ, Броварський пр-т, 15

Біржа праці

Біржа праці індустрії краси - на виставці Pro Beauty Expo 2022

На Pro Beauty Expo 2022 буде працювати Біржа вакансій - спеціальний сервіс, який розширює можливості та перспективи кар'єрного росту.
На одному стенді будуть зібрані всі пропозиції вакансій компаній галузі і заявки фахівців індустрії краси. Також, на самій виставці, Ви матимете можливість провести співбесіди в спеціально виділених місцях для інтерв'ю.

 
Шукачам
Ви - професіонал ринку індустрії краси косметолог, стиліст, майстер манікюру, менеджер з продажу, маркетолог, продавець-консультант і шукаєте роботу? Надсилайте Ваше резюме з контактною інформацією, ми його роздрукуємо і розмістимо на виставці в зоні «Біржа праці». Ваше резюме побачать всі учасники та відвідувачі головної виставки ринку. Заповнити анкету можна і в дні виставки, прямо на місці. Повідомте про себе та свою професію і зустрічайте майбутнього роботодавця на нашій Біржі вакансій!
 

Роботодавцям
Ви - власник салону краси, косметологічного кабінету або клініки, директор магазину косметики або оптової компанії ринку косметичних товарів і послуг? Ваш гарний бізнес потребує нових працівників? Надсилайте нам свої вакансії - ми роздрукуємо їх і розмістимо на дошці вакансій. Приходьте на виставку, щоб вибрати працівника одразу на Біржі вакансій!
 

Місце проведення - Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект 15, меторо Лівобережна.