21-й КОНГРЕС ІНДУСТРІЇ КРАСИ PRO BEAUTY EXPO
22-24 вересня 2021 • МВЦ, Київ, Броварський пр-т, 15

ВИСТАВКУ ПЕРЕНЕСЕНО

Офіційне повідомлення від 23.03.2021р про зміну дат проведення Конгресу індустрії краси Pro Beauty Expo!

Шановні учасники, відвідувачі, партнери!

Повідомляємо вам, що прийняте рішення Київської міської державної адміністрації, а саме протокол Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій №20 від 18.03.2021 року, про запровадження суворих карантинних обмежень на території міста Київ в період з 20.03.2021 до 09.04.2021 включно, зробили неможливим проведення наших березневих подій в раніше анонсовані терміни.

Цим листом інформуємо вас про те, що:
 
  • Конгрес індустрії краси Pro Beauty Expo відбудеться 22-24 вересня 2021 року одночасно з міжнародною виставкою InterCHARM
Протягом останніх 5 днів команда Premier Expo разом з керівництвом Міжнародного виставкового центру вирішували питання переносу Конгресу індустрії краси Pro Beauty Expo на квітень, враховуючи заздалегідь затверджений графік виставок інших організаторів на площадці.

Нажаль, у квітні немає вільних дат та вільних павільйонів  для розміщення  виставки в обсязі необхідному для її якісного проведення.

Наша команда вже активно працює над підготовкою найграндіознішої події року в індустрії краси – міжнародної виставки InterCHARM-Україна та Конгресу індустрії краси Pro Beauty Expo.

Вдруге ці дві масштабні події пройдуть одночасно 22-24 вересня в Міжнародному виставковому центрі. Всіх відвідувачів чекає неймовірний захід із зірковим складом учасників та насиченою учбовою програмою.
 
З повагою,

«Прем'єр Експо»