21-й КОНГРЕС ІНДУСТРІЇ КРАСИ PRO BEAUTY EXPO
24-26 марта 2021 року • Київ, Броварський пр-т, 15

Контакти

Івент директор InterCHARM/ProBeautyExpo/CleanExpo - Людмила Лавренюк
Тел: +380 (44) 496 86 45 (295)
Електронна адреса: L.Lavrenuyk@pe.com.ua
 
Косметологія, перманентний макіяж - Клевцова Юлія
Тел: +380 (44) 496 86 45 (297)
Електронна адреса: Y.Klievtsova@pe.com.ua
 
Нігтьовий сервіс, професійний make-up - Наталія Зайченко
Тел: +380 (44) 496 86 45 (296)
Електронна адреса: N.Zaychenko@pe.com.ua
 
Мас-маркет,Перукарське мистецтво,Аксесуари,CleanExpo - Євгенія Грищенко
Тел: +380 (44) 496 86 45 (294)
Електронна адреса: E.Grishchenko@pe.com.ua
 
Спеціаліст конференц-сервісу InterCHARM/ProBeautyExpo/CleanExpo - Анастасія Горбачова
Тел: +380 (44) 496 86 45 (309)
Електронна адреса: A.Gorbachova@pe.com.ua
 
Спеціаліст конференц-сервісу InterCHARM/ProBeautyExpo/CleanExpo - Олена Литвиненко
Тел: +380 (44) 496 86 45 (298)
Електронна адреса: A.Litvinenko@pe.com.ua
 
Координатор InterCHARM/ProBeautyExpo/CleanExpo - Тетяна Погоріла
Тел: +380 (44) 496 86 45 (229)
Електронна адреса: T.Pogorila@pe.com.ua
 
Координатор InterCHARM/ProBeautyExpo/CleanExpo - Ганна Малашенко
Тел: +380 (44) 496 86 45 (312)
Електронна адреса: A.Malashenko@pe.com.ua
 
Маркетолог InterCHARM/ProBeautyExpo - Оксана Кулик
Тел: +380 (44) 496 86 45 (260)
Електронна адреса: O.Kulyk@pe.com.ua
 



         

 

ДП «ПРЕМ’ЄР ЕКСПО»


Тел.: +38 044 496-86-45


Факс: +38 044 496-86-46