22-й КОНГРЕС ІНДУСТРІЇ КРАСИ PRO BEAUTY EXPO
• МВЦ, Київ, Броварський пр-т, 15

ПОЗНАЙОМТЕСЯ З ЛАЗЕРНОЮ ПЛАТФОРМОЮ YOULASER MT

news
ПОЗНАЙОМТЕСЯ З ЛАЗЕРНОЮ ПЛАТФОРМОЮ YOULASER MT
ПОЗНАЙОМТЕСЯ З ЛАЗЕРНОЮ ПЛАТФОРМОЮ YOULASER MT
Компанія «МЕД ЕКСІМ» запрошує бьюті фахівців завітати на стенд компанії 3A-4-31 для знайомства з новим стандартом в технологіях лазерного омолодження, а саме: із лазерною платформою Youlaser MT.

Це унікальна лазерна платформа з двома хвилями CО2 10600нм - GaAs 1540нм та технологією Mixed Technology – можливістю одночасного або послідовного використання двох хвиль. Одночасне використання двох хвиль збільшує переваги кожного випромінювання, мінімізуючи при цьому побічні ефекти та скорочуючи тривалість сеансу.

Youlaser MT від Quanta System (Італія) – це перший та єдиний лазер, який завдяки об'єднаному впливу абляційного CO2 (карбонового) та неабляційного галій-арсенідового лазера руйнує обмеження в омолодженні старіючої шкіри зі зморшками.

Лазер укомплектовано насадкою Shelase для лазерної гінекології та універсальною насадкою Youlaser Quanta Scanner для налаштування параметрів впливу до індивідуальних особливостей кожного пацієнта. В системі Quanta Scanner доступна функція OptiSim – моделювання абляції та коагуляції на запланованій ділянці до початку процедури, що робить процедуру більш  передбачуваною та без побічних ефектів. 

Дієвість процедур Youlaser MT підтверджено гістологічними результатами.