22-й КОНГРЕС ІНДУСТРІЇ КРАСИ PRO BEAUTY EXPO
• МВЦ, Київ, Броварський пр-т, 15

Поради для відвідувачів

6 порад для максимально продуктивного відвідування виставки

Online реєстрація на виставку. Ми рекомендуємо вам зареєструватися для відвідування виставки online. Це суттєво зекономить ваш час у перший день відвідування виставки - не потрібно буде стояти в черзі та заповнювати анкету, ви одразу зможете пройти до експозиції.
 

Знайдіть необхідні вам компанії та їх стенди. Ви можете заздалегідь переглянути список учасників виставки на нашому сайті. Безпосередньо у дні проведення виставки ви отримаєте офіційний путівник на стійці реєстрації. Він допоможе вам легко орієнтуватися на місці: в ньому буде план експозиції з номерами стендів, список учасників та повна програма заходів виставки на всі три дні.

Плануйте свою поїздку. Ми рекомендуємо вам добиратися до місця проведення виставки за допомогою метро або іншим громадським транспортом. Якщо ви використовуєте власне авто, то зауважте, що кількість місць для паркінгу біля входу до МВЦ обмежена.


Біржа праці. Це спеціальний сервіс, який розширює можливості та перспективи кар'єрного росту. Залиште резюме на нашій біржі праці або розмістіть вакансію. Під час виставки вони будуть зібрані на одному стенді.
 

Завжди на зв’язку з вами. до нас у соціальних мережах: Facebook, Instagram - для того щоб бути в курсі усіх подій та новин виставки.